Nauczyciel Roku i Nauczyciel Jutr@ – to już ostatni dzwonek na zgłoszenia (do 10 września)

Znasz nietuzinkowego nauczyciela, który zaraża pasją, jest autorytetem w swoim środowisku, a lekcje z nim to wielka przygoda? Uważnego wychowawcę, mądrego przewodnika młodych ludzi? Nie zwlekaj, zgłoś go do Konkursu Nauczyciel Roku lub towarzyszącego mu Konkursu Nauczyciel Jutr@!

W tym roku Głos Nauczycielski już po raz 19. wybierze najlepszego nauczyciela w Polsce. A po raz pierwszy – razem w Fundacją Orange – także Nauczyciela Jutr@.

Konkursy w pigułce:

>> Uczestnikiem 19. edycji Konkursu Nauczyciel Roku i/lub Nauczyciel Jutr@ może być każdy, kto jest czynnym nauczycielem, bez względu na rodzaj placówki, w której pracuje (z wyjątkiem szkół wyższych), stopień awansu zawodowego, specjalność i staż pracy.

>> Kandydatów na Nauczyciela Roku 2021 i Nauczyciela Jutr@ mogą zgłaszać m.in. dyrekcje placówek, koledzy z grona pedagogicznego, uczniowie, rodzice, organy prowadzące, kuratoria oświaty. A także organizacje i instytucje współpracujące z nauczycielem. Można też samemu zgłosić swoją kandydaturę.

>> Wymogiem formalnym jest wypełnienie formularza i napisanie uzasadnienia wniosku oraz przedstawienie osiągnięć nauczyciela, zarówno tych, które można zmierzyć i policzyć, jak i tych, których nie da się przełożyć na liczby i procenty.

>> Na zgłoszenia do obydwu Konkursów jest czas do 10 września 2021 r.

>> Do Konkursu Nauczyciel Roku 2021 formularz wraz z załącznikami trzeba wysłać na adres: Głos Nauczycielski, ul. J. Smulikowskiego 6/8, 00-389 Warszawa z dopiskiem “Nauczyciel Roku 2021” (liczy się data stempla pocztowego).

>> Zgłoszenie do Konkursu Nauczyciel Jutr@ można wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie https://glos.pl/nauczycieljutra  lub pobrać zamieszczony tam formularz i wraz z załącznikami wysłać na adres: Głos Nauczycielski, ul. J. Smulikowskiego 6/8, 00-389 Warszawa z dopiskiem “nauczyciel Jutra”.

Więcej informacji TUTAJ.