„ZNP przedstawia” – kampania informacyjna i premiera filmu „My w pandemii”

Szanowni Państwo, 

we wtorek, 15 czerwca zainaugurujemy nową kampanię informacyjną ZNP pod hasłem „ZNP przedstawia”. 

W nowy sposób opowiemy o tym, co robimy jako związek zawodowy. Chcemy dotrzeć również do osób, które dotąd nie były zainteresowanie działalnością związku zawodowego. 

Celem naszej kampanii jest 

  • upowszechnienie i promocja działań Związku Nauczycielstwa Polskiego  
  • oraz zaprezentowanie naszego bogatego dorobku w nowoczesny i przystępny sposób. 
  •  

W ramach tej kampanii przygotujemy i zaprezentujemy krótkie filmy animowane pod hasłem „ZNP przedstawia”. 

FILM 

Jutro zaprezentujemy pierwszy z cyklu filmów „ZNP przedstawia – My w pandemii”. To film opowiadający o działaniach ZNP w czasie pandemii i lockdownu w edukacji. 

Film ZNP „My w pandemii” zostanie opublikowany we wtorek, 15 czerwca ok. godz. 10.00 na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.  

PROMOCJA 

Dołączcie we wtorek, 15 czerwca do kampanii ZNP i upowszechnijcie razem z nami film ZNP! 

W załączniku przesyłam materiał opisujący nową kampanię wraz z propozycjami gotowych wpisów, które można zamieścić jutro (15.06.2021) w mediach społecznościowych. 

Proszę o rozesłanie tej wiadomości do Prezesów w Okręgach. 

Uwagi techniczne: 

– niektóre przeglądarki internetowe blokują znaki graficzne i linki umieszczone w załączniku. W razie tego problemu można otworzyć załącznik w trybie podglądu w skrzynce mailowej (jeśli w wersji pobranej załącznika znaki i linki nie otwierają się); 

– w materiale jest link do kanału You Tube, dzisiaj nie ma tam jeszcze filmu – pojawi się on pod tym linkiem w dniu premiery, czyli jutro rano, 

– link z materiałami graficznymi jest aktywny – na naszej stronie są grafiki ilustrujące nową kampanię. Można je już pobrać tutaj: 

https://znp.edu.pl/druki-formularze/materialy-graficzne/